مبل راحتی اروات

مبل راحتی يک پرفروش غيرقابل انکار از تیم Flexform، Groundpiece معنی مبل را دگرگون کرده هست و چندين نوآوري را ارائه مي دهد. رويکرد آهسته و معمولي به نشيمنگاه. Groundpiece طینت راحتي Flexform را تجسم مي‌دهد و به خوبی بالشتک‌هاي غازي با میزان وسيع، بسيار دیدنی است. ، در ادامه ورژن پريميوم يا در ادامه Dacron.‎

Groundpiece با آگاهي از اينکه تغييرات در ادامه سبک زندگي منجر ايجاد رفتارها و نيازهاي جديد مي شود، سپس جديدي را به طرز به کارگیری از مبل معرفي کرد و آن را با کارکردهاي جديد سرمايه گذاري کرد.‎ در ادامه مبل هاي امروزي، اشخاص استراحت مي کنند، تلويزيون بازدید مي کنند، مطالعه مي نمایند و اکثر اوقات فعالیت مي نمایند و حتي شام مي خورند. .

اين دستور همچنين باعث به ايده براق طراحي دوباره مفهومي براي پايه بازو شد که در ادامه Groundpiece مي‌توان آن را روکش کرد و روکش کرد يا يک کنسول فلزي با روکش پوست گاوي، که مي‌تواند به تیتر سطحي صاف براي اسباب جانبي گزینه به کارگیری قرار گيرد و قفسه‌هايي براي نگهداري اشکال اشياء ارائه شود. .

 

مشخصات فني

قاب فلزي با روکش پلي اورتان فوم که با روکش پارچه اي حافظ پوشانده شده است

بالشتک هاي صندلي مالامال شده با هسته داخلي ارتجاعي و يا با پلي اورتان و داکرون.

بالشتک هاي پشتي مالامال شده با يا سوای تکيه گاه در ادامه داکرون

تکيه گاه دستي پارچه اي با درج فلزي و روکش پلي اورتان فوم که با روکش پارچه اي حافظ پوشانده شده است

پاهاي فلزي با لاک اپوکسي

روکش هاي پارچه اي يا چرمي قابل جابجايي اثاثه يا اسباب داخلي

قفسه مکتوب / ميزهاي کوچک: فریم فلزي پوشيده شده با چرم پوست: قرمز رنگ روسي (5008)، سفيد (5007)، زيتوني (5006)، سياه (5005)، قهوه اي تيره (5004)، قهوه اي تيره اضافي (5013)، خاکستري (5003) )، شني (5001)، تنباکو (5015).‎ همچنين در ادامه جير مشکي (6005)، جير قهوه اي تيره (6004)، جير زيتوني (6003)، جير شني (6001) موجود است.

پا در ادامه فلز با لاک اپوکسي معالجه شده است

 

چستر نوع صندلي راحتي کلاسيک روزگار سلطان ادوارد را تداعي مي نماید که رنزو فراو براي اولين کاتالوگ Poltrona Frau در ادامه سال 1912 بازتوليد کرد و از مبل ها و صندلي هاي راحتي که در ادامه کلاب هاي انگليسي و منزل هاي روستايي آن دوران متفرق بودند، الهام گرفت. بازوها و اثاثه يا اسباب داخلي غني شده که تماماً با دست توليد شده اند، که رفلکس تکنيک هاي استادانه صنعتگران مسئول اثاثه يا اسباب داخلي آن است. بالشتک صندلي از موي اسب لاستيکي شده به کارگیری مي کند، در ادامه حالي که پشت و بازوها با موهاي اسب گياهي دست ساز مالامال شده است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.