لیبل گلاسه چاپی

شرایط برچسب متفرقه

لیبل گلاسه این به برشی گفته می‌شود که با استفاده از یک قالب سخت یا انعطاف‌پذیر در رویه یک ساختار برچسب ایجاد می‌شود. برچسب ها با قالب های مختلف شکل می گیرند و سفارشی می شوند.

Face Perf: سوراخی که فقط در لایه بالایی لیبل (استاک صورت) وجود دارد. سوراخ شدن با برخورد به آستر متوقف می شود (همچنین به شکاف صورت مراجعه کنید).

شکاف صورت: شکافی که فقط در لایه بالایی لیبل (استاک صورت) قرار دارد. شکاف با برخورد به آستر متوقف می شود (همچنین به چهره پرف مراجعه کنید).

استاک صورت: لایه بالایی ساختار لیبل. این همان چیزی است که چسب به آن چسبیده است.

LPN: برچسب شماره پلاک – اصطلاحی که معمولاً در محیط‌های انبار و توزیع برای برچسب‌های بارکد استفاده می‌شود که برای شناسایی پالت‌ها، لات‌ها، دسته‌ها و سفارش‌ها برای اهداف انتخاب/بسته و ردیابی استفاده می‌شود.

لاینر: لایه زیرین ساختار لیبل که پس از استفاده دور انداخته می شود. این همان چیزی است که برچسب و چسب روی آن قرار می گیرد. روی آن با سیلیکون پوشانده شده است تا برچسب به طور تمیز از آن جدا شود.

ماتریس: هنگامی که برچسب برش خورده شد، ماتریس بخشی از استاک صورت است که برای استفاده در نظر گرفته نشده است. ماتریس به طور کلی در اطراف برچسب ها به جز در مورد برچسب های لیزری و یکپارچه حذف می شود.

برچسب Piggy Back: این برچسبی است که چندین لایه دارد. لایه بالایی (یا لایه) معمولاً ماده قابل چاپ است. لایه میانی یک آستر رها کننده است که پشت آن با چسب پوشانده شده است. لایه زیرین یک آستر رهاسازی استاندارد است. این برچسب‌ها اغلب در برنامه‌های خرده‌فروشی با «کوپن‌های فوری» روی محصول دیده می‌شوند، جایی که می‌توان برچسب بالایی را حذف کرد.

 

محصولات

راه حل های صنعت

درباره ما

تحصیلات

خدمات

چه خبر

با ما تماس بگیرید

عضو TLMI Weatherhead 100 تجارت هوشمند PDA Proforma شرکای محدود ترجیحی

به ما اطلاع دهید که چگونه کار می کنیم.

به ما در FEEDBACK@IDIMAGES.COM ایمیل بزنید

نماد فیس بوک

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.