لیبل پشت چسبدار کامور

آيا مي خواهيد کيفيت برتر محصولات لیبل پشت چسبدار خویش را پررنگ کنيد؟ با امداد برچسب هاي فويل ما، بسته بندي را پيچيده خیس کنيد. اين برچسب‌ها براي اشکال محصولات از گزاره اسباب آرايشي، محصولات بهداشتي و سلامتي، شراب و نوشيدني‌هاي بطري‌شده، و شيريني‌سازي‌هاي منحط مطلوب هستند. البته جداي از موردها ذکر شده، برچسب هاي فويل را مي اقتدار در ادامه دعوت طومار ها و هدايا براي مناسبت هاي یگانه (مانند عروسي ها، سالگردها و غيره) و همچنين براي رويدادها و تبليغات کمپانی به کارگیری کرد.

 

تک‌ها را تعیین کنيد که به شکل جداگانه برش دیتا شده و روي نیز چيده مي‌شوند، يا رول‌ها را براي برچسب‌هاي خویش تعیین کنيد. شما همچنين مي توانيد از تعیین ما‌درها از مواد محکم و پوشش با کيفيت بالا تعیین کنيد.

 

اندازه ها و انواع گوناگون براي برطرف کردن نيازهاي شما

برچسب هاي فويل ما‌درها در ادامه چهار (4) صورت استاندارد شامل مربع / مستطيل، دايره، بيضي و مهر و موم هستند. آن ها در ادامه چندين میزان استاندارد ارائه مي شوند که از کوچکترين میزان در ادامه 1 اينچ براي برچسب هاي دايره اي و 1.25 “x2” براي برچسب هاي بيضي صورت آغاز مي شود. برچسب هاي فويل بر روي برگه درخشان سفيد و برگه فويل نقره اي درخشان چاپ مي شوند.

 

طراحي خویش را شخصي سازي کنيد

اگر ترجيح مي دهيد از اثرها هنري يا تصوير خویش براي برچسب هاي خویش به کارگیری کنيد، به سادگي آن را در ادامه وب سايت ما‌درها آپلود کنيد. صرفا مطمئن شويد که آن را در ادامه فرمت EPS يا PDF داشته باشيد. مي‌توانيد قبل از چاپ التماس بررسي رايگان فايل کنيد و ما‌درها مي‌توانيم يک گواهی PDF را براي بررسي و تأييد براي شما ارسال کنيم.

 

 

 

سوالات رایج برچسب فويل

بهترين گونه برچسب براي به دست آوردن و فعالیت من چيست؟

يک رول براي کاربرد سريع‌تر و خودکار، با عمده دستگاه‌هاي ليبل‌ساز مطلوب است. ايده آل براي انجام سفارشات با حجم زياد که بايد روز سپس تحويل دیتا شوند.

 

تک‌ها برچسب‌هايي میباشند که به شکل جداگانه برش خورده‌اند که دقيقاً به صورت و اندازه‌اي که شما نشان مي‌دهيد مي‌آيند. اينها معمولا به شکل دستي با دست اعمال مي شوند و براي کساني که تعداد برچسب هاي به کارگیری شده را دنبال مي نمایند توصيه مي شود.

 

چگونه فايل خویش را براي چاپ ليبل فويل فراهم کنم؟

آيا سرویس ها چاپ شما شامل بررسي فايل قبل از توليد مي شود؟

آيا با چاپ اکثر صرفه جويي بيشتري مي کنم؟

اندازه. رنگ. مواد. تمامی چيز اينجاست، و بيشتر.

2 گزينه برگه / سهام

 

يک کيت مثال رايگان دريافت کنيد

کاغذ درخشان سفيد

کاغذ درخشان سفيد

کاغذ چسب درخشان و حس به فشار

لمينيت اختياري مقاومت در ادامه برابر روغن و آب را به برگه برچسب بیشتر مي کند

چسب دائمي تام دما تقريباً به هر سطحي مي چسبد

روي مرحله تميز و خشک در ادامه دماي اتاق بماليد

نه براي نوشتن

کاغذ فويل نقره

کاغذ فويل نقره

برچسب برگه فلزي خویش چسب نقره اي

لمينيت حافظ درخشان اختياري

چسب دائمي تام دما تقريباً به هر سطحي مي چسبد

روي مرحله تميز و خشک در ادامه دماي اتاق بماليد

نه براي نوشتن

 

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.