لیبل صدفی مولوی

 

نحوه قطع نمودن برچسب لیبل صدفی

برچسب ها داراي پشتي محافظي میباشند که از از دست دادن چسبندگي چسب جلوگيري مي کند. گاهي اوقات، کندن برچسب ها مي تواند چين هاي ناخوشايندي روي متاع ايجاد کند. در ادامه اينجا چندین نکته در ادامه گزینه طرز لايه برداري و چسباندن برچسب ها وجود دارد:

 

 

 

برچسب هاي برش به اندازه

 

اين برچسب ها داراي دو برگه میباشند که بايد آن ها را خم کرده و قطع کنيد تا چسب ظواهر شود. در ادامه اينجا يک ويديوي کوتاه وجود دارااست که رویه صحيح برداشتن پشتي را از برچسب هاي ریز به میزان نشان مي دهد:

 

برچسب هاي بوسه برش

 

برچسب هاي برش بوسه پشتي بزرگي دارا هستند که به صورت برچسب بريده نشده است. براي برداشتن برچسب ها، يک طرف را به آرامي بلند کنيد و بقيه را به آرامي بکشيد تا چين نخورد.

 

 

 

برچسب هاي ورق

 

اين برچسب ها داراي يک پشتيبان وسیع هستند. برچسب ها را با اعتنا از نصیب پشتي با انگشت خویش قطع کنيد. به دنبال طرح کلي روي پشتي باشيد تا ببينيد چه جایی مي توانيد برچسب را برداريد.

 

 

 

ليبل هاي رول

 

ساده ترين آن ها براي قطع کردن، ليبل هاي رولي هست که مي اقتدار فقط با برداشتن گوشه اي از نصیب پشتي آن را قطع کرد. به آرامي برچسب را از نصیب پشتي قطع کنيد. در ادامه شکل نياز، به گوشه ديگري برويد و براي جلوگيري از چين و چروک پوست را بکنيد.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.