لیبل خام بغاف

چاپگرهای لیبل خام را می توان در فروشگاه های خرده فروشی، پمپ بنزین ها، کیوسک ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و ادارات استفاده کرد. بسیاری از سازمان ها چاپ لیبل حرارتی را برای یک کار خریداری می کنند. حمل و نقل یا برچسب گذاری محصول این مقاله برای سازمان ها در مورد راه های متعددی که می توانند از چاپگرهای برچسب حرارتی برای بهبود عملیات تجاری، حفظ بهره وری و کاهش هزینه ها استفاده کنند، چشم باز است. در زیر چندین کاربرد چاپگر لیبل حرارتی آورده شده است.

 

1. برچسب زدن حمل و نقل

روند رو به رشدی به سمت استفاده از چاپگرهای حرارتی برای برچسب زدن حمل و نقل وجود دارد. متخصصان خدمات تحویل مانند UPS و FedEx با این روند پیشرو هستند. دلایل اصلی استفاده از چاپگرهای حرارتی برای لیبل گذاری حمل و نقل، سهولت استفاده و مقرون به صرفه بودن است.

 

متأسفانه بسیاری از مشاغل این روند را اتخاذ نکرده اند. آنها نمی دانند که چاپگرهای لیبل حرارتی آنها می تواند در فرآیند حمل و نقل آنها استفاده شود. چه محتویات بسته را نشان دهید و چه اطلاعات آدرس، چاپگر لیبل حرارتی می تواند این کار را به خوبی انجام دهد. برچسب‌های حرارتی مستقیم برای برچسب‌گذاری حمل و نقل بهترین هستند، زیرا فقط باید یک دوره محدود – ممکن است چند هفته – را در طول تحویل تحمل کنند. خروجی آنها با کیفیت بالا و اسکن آسان و مهمتر از همه کم هزینه است.

 

آمازون نمونه بارز خرده‌فروشی است که از چاپگرهای حرارتی برای برچسب‌گذاری حمل و نقل استفاده می‌کند. قابل ذکر است که مراکز انجام آمازون مبتنی بر بارکد هستند. هنگامی که یک مورد را به یک مرکز انجام آمازون ارسال می کنید، برای اهداف ردیابی در فرآیند تکمیل، به یک بارکد نیاز دارد. اگر کالای شما دارای بارکد سازنده است، خوب است که بروید. اگر کالای شما از کد سازنده استفاده نمی کند، به بارکد آمازون نیاز دارد. فروشندگان می توانند بارکدهای آمازون را در حساب های خود چاپ کنند و خودشان به محصولات اضافه کنند. چاپگرهای توصیه شده برای بارکد، چاپگرهای حرارتی هستند که وضوح تصویر و کیفیت بالایی دارند. خدمات برچسب FBA برای فروشندگانی که نمی خواهند بارکدها را خودشان اعمال کنند با هزینه در دسترس است. برای این کار از پرینترهای حرارتی نیز استفاده می شود. چاپگرهای حرارتی به استاندارد FBA برای چاپ لیبل تبدیل شده اند. چرا؟

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.