فن ebm آلمان تهران

فن ebm آلمان, فن 80 کندانسور, فن 80 ebm, ebm papst فن, فن ebm آلمان, فن ebmpapst, خرید فن ebmpapst, نمایندگی فروش فن ebm papst, قیمت فن ebmpapst, وارد کننده فن ebm, فن کندانسور ebm, نماینده فن ebm, فن های ebm, نمایندگی فن های ebm, فن های ebm papst, انواع فن ebm, فن اکسیال ebm, فن کندانسوری ebm, نمایندگی فن ebm papst, نمایندگی فن ebm در ایران, فروش فن ebm, فن ebm, وارد کننده ebm, نمایندگی EBM در ایران, فن 80 چیلر, فن تهویه خارجی, عامل فروش ebmpapst, خرید فن ebm, فن آلمانی, فن 80 تهویه *, فن تهویه آلمانی, قیمت فن ebm, فن تهویه ای

همچنین امکان چیدن قطعات داخل هم و روی هم امکان پذیر است. کندانسینگ یونیت هوایی یا همان کندانسینگ یونیت فن دار دستگاهی است که از کویل کندانسور ، کمپرسور ، فن ، لوله های متصل کننده این قطعات به یکدیگر ، مدار کنترل الکتریکی و برخی اجزا مانند سوپاپ معکوس کننده سیکل (به عنوان آپشن) تشکیل می شود.

Ebm Papst فن

برخی از کاربردهای رایج فنهای محوری شامل برجهای خنککننده، کندانسورهای تهویه مطبوع در فضای باز، خنککننده قطعات الکترونیکی و خنککننده موتورهای احتراق است.

کندانسورهای تبخیری ، پیش نویس مکانیکی هستند. با استفاده از این ابعاد فعلی ، جایگزینی آسان مکانیکی راه حلهای موجود AC در هر زمان و بدون دردسر امکان پذیر است.

دستگاه تصفیه هوا نئوتک با توان و قدرت بالا، امکان تصفیه هوا و حذف ذرات معلق خطرناک موجود در هوا و هم چنین ویروس، قارچ، باکتری و کپک را دارد.

فن 80 Ebm

دستگاه تصفیه هوای نئوتک مدل XJ-90، برای فضای 15 متری مناسب است این دستگاه را می توان در اتاق خواب اتاق کنفرانس یا آشپزخانه می توان قرار داد.

بهترین فضای استفاده از این دستگاه محیط 12 متری هم چون اتاق خواب، آشپزخانه یا فضای اداری می باشد. چیلر جذبی با سرد کردن آب و ارسال آن به فنکوئل یا هواساز باعث ایجاد سرمایش در محیط و فضای مورد نظر میشود.

فن اکسیال Ebm

فن کویل زیرشاخه تهویه مطبوع و تاسیسات ساختمان است که وظیفه ی تامین گرمایش و سرمایش محیط را به عهده دارد.

در این دستگاه به جای استفاده از فن یا موتور از تکنولوژی جذب یونی استفاده می شود، دستگاه تصفیه هوا XJ 801، را می توان بر روی داشبورد خودرو قرار داد و از آداپتور فندکی یا باتری قلمی برای تامین انرژی لازم جهت شروع به کار دستگاه استفاده نمود.

از دیگر مزیت های این دستگاه می توان به فیلتر دائمی آن اشاره کرد که فقط نیاز به شست و شو هر دو هفته یک بار دارد.

از مزیت های این دستگاه، قابلیت جداسازی آسان فیلتر جهت شست و شو و یا تعویض می باشد. از دیگر مزایای این دستگاه می توان به توانایی کار دائم بدون وقفه و هم چنین فیلتر های دائمی این دستگاه اشاره کرد که فقط کافی است هفته ای دو بار شست و شو داده شوند.

هم چنین از دیگر مزیت های این دستگاه می توان به سیستم ضد باکتری و میکروب کش Ultra Violet اشاره کرد.

عامل فروش Ebmpapst

ریموت کنترل های فن کویل ها نسبت به نوع و مدل دستگاه میتوانند به صورت دبی سیم با از نوع آنالوگ باشند.

نمایندگی فن های Ebm

متخصصان برای گروهبندی دستگاه فن، آنها را بر اساس نوع طراحی پروانه و جابهجایی هوا تقسیم میکنند. موتورهای این فن ها کوچک شده و باعث شده آنها نسبت به نسل قبلی خود فشرده تر شوند.

شکل بهینه شده آیرودینامیکی آنها باعث کاهش صدا 50٪ می شود. به منظور به حداقل رساندن تلفات انرژی و جداسازی جریان با حرکت هوا از طریق پروانه ، این ویژگیها منجر به افزایش راندمان آیرودینامیکی و کاهش صدای صوتی می شوند.

نماینده فن Ebm

یعنی فن ها جریان کنترل شده هوا را از طریق واحد حرکت می دهند. این نوع چیلرهای آبی یا واحدهای آب سرد معمولاً بر روی سقف ساختمان نصب می شوند و به میزان کافی جریان هوا برای خنک سازی مایع خنک کننده تا دمای مورد نیاز نیاز دارند.

8. مبدل کندانسور مورد استفاده در مینی چیلرهای مهریزان از نوع میکروچنل بوده که دارای راندمان بالا، وزن کم، کاهش میزان مبرد در سیستم، ابعاد کوچک و …

نمایندگی EBM در ایران

پوسته پوسته شدن بدیهی است که نامطلوب است زیرا باعث کاهش بازده انتقال حرارت می شود. چنانچه سیستم فن کویل به همراه دستگاه های مولد آب سرد و آب گرم مانند چیلر و بویلر (یونیت های بیرون از ساختمان) استفاده شود ، دارای کویل مخصوص آب سرد و آب گرم خواهد بود و اگر همراه سیستم های پمپ حرارتی مانند دستگاه VRF و GHP (یونیت های بیرون از ساختمان) استفاده شود ، دارای کویل مسی مخصوص مبرد خواهد بود که در واقع اواپراتور سیکل تبرید تراکمی این دستگاه ها محسوب می شود که مبرد با جاری شدن درون کویل و تبادل حرارت با هوای اطراف کویل ، دمای هوا را کاهش یا افزایش می دهد.

سیستم توزیع برای مرطوب سازی کامل و مداوم سطح کامل سیم پیچ طراحی شده است زیرا خیس شدن کامل سرعت بالای انتقال حرارت ناشی از تبخیر را تضمین می کند.

وارد کننده Ebm

تصفیه هوا نئوتک مدل XJ-3800B-1 به راحتی می تواند در 5 حالت اتومات، بی صدا، سرعت کم، سرعت متوسط و در نهایت سرعت بالا تنظیم شده و هوا را به صورت کامل تصفیه نماید.

نمایندگی فن Ebm در ایران

دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل XJ-3900A، با دارا بودن 4 مرحله فیلتراسیون، می تواند فضای 70 متر مربع را به صورت کامل تصفیه نماید.

میزان هوایی که باید تهویه شود با توجه به اندازه فضای اندازه فن زیلابگ اره ای گیری شده با استفاده از حجم هوا تعیین می شود.

یک ظاهر طراحی نوآورانه پروانه با استفاده از مدل سازی شبیه سازی پیچیده انجام شد ، و دقیقا با استفاده از اندازه گیری های نمونه اولیه تنظیم شد.

فن کندانسوری Ebm

ابعاد و اندازه آن بسته به شرایط عملیاتی و محل نصب ، متفاوت است و می توانند تک پره یا چند پره باشند.

معمولا اندازه بزرگتری نسبت به نوع خانگی دارد. نوع انحنای لبه های فن سیرکوله نقش مهمی در میزان بازدهی و مصرف انرژی این فن ها دارد.

انواع فن Ebm

این نوع چیلرها در فن کوئل ها مورد استفاده قرار می گیرند. به عبارتی توسط فن، گرمای گاز درون کویل ها به محیط بیرون هدایت می شود و گاز درون کمپرسور به مایع (تقطیر) تبدیل می شود.

فن تهویه آلمانی

در بخش هایی از صنعت که به هوای مداوم گاز و یا تخلیه دائمی احتیاج باشد،فن صنعتی گزینه مناسبی برای استفاده است.

خرید فن Ebmpapst

تفاوت در مدل هواکش و ویژگی های هر یک از آن ها موجب تفاوت در قیمت هر یک از انواع هواکش های خانگی و صنعتی می شود.

فن Ebm آلمان

برق و صنعت بین الملل به عنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان تجهیزات برق و الکترونیک صنعتی در ایران، و یکی از شرکتهای پیشرو در زمینههای برق و الکترونیک صنعتی؛آمادگی خود را جهت ارائه انواع ملزومات برق صنعتی و اتوماسیون صنعتی اعلام میدارد.

یکی از انواع دستگاه تصفیه هوا نئوتک که برای محیط کوچک 12 متری، مناسب است و با استفاده از تکنولوژی یونی کار می کند، دستگاه تصفیه هوا نئوتک XJ-202 می باشد.

قیمت فن Ebmpapst

دستگاه تصفیه هوا نئوتک XJ-902، یک دستگاه کوچک برای استفاده در سفر می باشد. دستگاه تصفیه هوا نئوتک مناسب افراد سالمندی است که ریه های حساسی دارند و یا افرادی که دارای سرفه های شدید هستند.

هیتر گازی ۶۴۰ انرژی برای فضاهایی بین ۷۰۰ تا ۹۰۰ مترمکعب مناسب است. یکی از انواع دستگاه های تصفیه هوا نئوتک مناسب جهت تصفیه هوای خودرو، دستگاه تصفیه هوا نئوتک XJ 801 می باشد که با استفاده از تکنولوژی جدید، نسیم یونی، هوای داخل اتومبیل را کاملا تصفیه و سالم می نماید.

بااینوجود، ما فقط در مواردی که امکان نصب انواع دیگر محافظها وجود ندارد، استفاده از کوره های نگهبان در فن آکسیال ebm را توصیه میکنیم.

کارکرد تهویه های مکنده یا مرغداری به این شکل است که، مانند پمپ هوا عمل می کند و هوا را به جریان می اندازد.

طراحی دستگاه تصفیه هوا نئوتک به گونه ای است که مساحت بیشتری را نسب به نمونه های مشابه پوشش می دهد و با کمترین مصرف انرژی، هوای پاک را وارد محیط می کند.

در طی عمل فیلتراسیون، دستگاه تصفیه هوا نئوتک مدل XJ-3900A، علاوه بر جذب گرد و غبار، گاز های میکروسکوپیکف، گازهای سمی هم چون فرمالدئید، تولوئن و آمونیاک را نیز جذب می نماید.

اگزاست فن، نه تنها برای تهویه هوای خنک بلکه برای رفع رطوبت نیز استفاده می شود. گاز متراکم شده با فشار و دمای بالا وارد کندانسور شده و توسط آب یا هوای محیط خنک شده و به صورت مایع در می آید و این مایع مبرد با عبور از شیر انبساط (Expansion Valve) یا لوله موئین که کار آن کاهش فشار مایع می باشد در دمایی پائین قرار می گیرد تا بتواند پس از ورود به کویل اواپراتور گرمای آب داخل اواپراتور را جذب نماید.

آب از طریق هوای گردش یافته توسط فن (ها) ، روی سطح سیم پیچ پایین می آید و در نهایت به مخزن برمی گردد.

هم چنین در این دستگاه از لامپ یووی، جهت از بین بردن ویروس ها و باکتری ها استفاده شده است در نهایت با تولید یون منفی، میزان اکسیژن هوا را افزایش می دهد.

این دستگاه با تولید یون منفی و هم چنین اکسیژن فعال، تمامی آلاینده های موجود در هوا که شامل ذرات جامد معلق در هوا و بو های مضر را حذف نمونده و میزان اکسیژن موجود در هوا را افزایش می دهد.

طراحی و ساخت دستگاه تصفیه هوا AP-HC600A به گونه ای صورت گرفته است که به صورت هوشمند آلاینده های گازی، بو و ذرات بسیار ریز معلق موجود در هوا را به صورت دقیق تشخیص داده و تمامی این آلاینده ها را از محیط حذف می نماید.

یکی از استانداردترین مدل های موجود در بازار، جت فن F300 است که این استاندارد هنگامیکه آتشسوزی رخ میدهد، باعث جلوگیری از پیشرفت حریق میشود و یک مسیر خالی از دود را برای آتش نشان ها به وجود میآورد و از این طریق به آن ها کمک میکند.

دستگاه تصفیه هوا نئوتک XJ-2000 مجهز به سیستم جذب یونی می باشد که به افزایش اکسیژن محیط کمک شایانی می کند.

یک سطح مرطوب مداوم همچنین از پوسته پوسته شدن بیش از حد جلوگیری می کند ، که احتمالاً در سطوح متناوب یا فن 80 تهویه نیمه مرطوب رخ می دهد.

بهتر است دستگاه تصفیه هوا نئوتک XJ-2000 را، بالاتر از سطح زمین قرار دهید تا عمل تصفیه بهتر انجام شود.

از هیتر گازی فن دار انرژی مدل 640 (فن آلمانی) برای تأمین گرمایش سالنها، بانکها و نمایشگاهها با متراژ 700 تا 900 متر مکعب استفاده میشود که ضمن کنترل خودکار دما، قابلنصب در داخل و یا خارج مکان موردنظر میباشد.

برای طراحی تأسیسات موجود ساختمان، لوله کشی و سیم کشی فن کویل از کانالهای بزرگ مورد نیاز برای یک سیستم تمام هوا ساده تر است.

4. ـ فن ها برای وارد کردن هوای خارجی به داخل و خارج کردن هوای آلوده ی داخلی. ترکیب این پروانه ها با موتورهای eBm-papst GreenTech EC با کنترل سرعت مداوم ، کارآمدترین ، انعطاف پذیر ترین و بی صدا ترین فن های سانتریفیوژ موجود در بازار را فراهم می کند.

۱.عملکرد مدار باز: با این عملکرد سرعت فن می تواند به صورت Stepless از محدوده ۰-۱۰ ولت یا ۴-۲۰ میلی آمپر شروع به کار کند.

به این تیغه ها اصطلاحا پروانه گفته می شود و توسط روتور که در محفظه خاصی قرار دارد گردش می کند تا اشیا خارجی به آن وارد نشود. Th​is has been cre ated wi th the he᠎lp of G SA Con te nt G enerat or​ Demoversi on!

سیم پیچ ها معمولاً از لوله های فولادی ، لوله های مسی ، لوله های آهنی یا لوله های فولادی ضد زنگ ساخته می شوند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.