فن اکسیال اروپایی چیست

ارزش فن صنعتی و خانگی زیلابگ
فن زیلابگ , سایت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ, کاتالوگ فن زیلابگ آلمان, فن 50 زیلابگ, فن رادیال زیلابگ, فن رادیال زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن اکسیال زیلابگ آلمان, فن کندانسور زیلابگ, فن چیلر زیلابگ, فن چیلر زیلابگ المان, فن تونلی زیلابگ آلمان, فن اواپراتور زیلابگ, فن اکسیال اروپایی, فن زیلابگ اره ای, شرکت فن زیلابگ, ارزش فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, ارزش فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ 50 سانت, فروشنده فن زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فن زیلابگ فروش, ارزش فن کندانسور زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 63, فن های زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, فن صنعتی زیلابگ, فن مکنده زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن زیلابگ مشهد, فن اکسیال زیلابگ, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن سردخانه ای زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, خرید فن زیلابگ

نحوه انتخاب کندانسور نیز از این حیث کاملا مشخص است و کافی است که ظرفیت مورد نیاز ابتدا محاسبه و متناسب با آن مدل مورد نظر انتخاب گردد.

نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان

روش انتخاب یونیت هیتر به این شکل است که ابتدا محل پروژه توسط مهندسان متخصص مورد بازدید قرار گرفته و پس از جمع آوری اطلاعات لازم ، محاسبه ظرفیت یونیت هیتر مورد نیاز ، تعداد و محل نصب آن انجام می شود.

نام مدل ها در کاتالوگ کندانسور هوایی در اولین ستون از جدول انتخاب کندانسور آورده شده است که برای نمونه مدل EFGP5270.86 را شرح می دهیم.

فن زیلابگ فروش

علت نام گذاری روفتاپ پکیج به این شیوه به این دلیل است که روفتاپ پکیج ها در پشت بام نصب می شوند و تمام اجزای تهویه شامل کویل اواپراتور ، فن ، کمپرسور و کندانسور هوایی در یک کابین مجتمع می شوند که یونیت پکیج نیز نامگذاری می شود.

فن 50 زیلابگ

این نمونه از فن های گلخانه با نام جت فن گلخانه نیز شناخته شده و فاقد هر گونه لرزشی می باشد.

فروشنده فن زیلابگ

در این متن یک نمونه از کاتالوگ کندانسور هوایی (هوا خنک یا درای کولر) و یک نمونه از کاتالوگ کندانسور آبی (آب خنک یا پوسته و لوله) با تمامی پارامترها و ویژگی های طراحی آورده شده است. This con te nt w​as g enerated  by GSA Content  G​en erator Dem​over​sion​!

سایت فن زیلابگ آلمان

نکته اینکه تمامی واحدها به راحتی قابلیت تبدیل به سایر واحدها را دارند. به طور کلی روف تاپ پکیج شامل یک بدنه اصلی و داکت های متصل به آن بوده که بدنه اصلی پکیج های پشت بامی به تناسب نوع عملکرد از چند بخش تشکیل شده است که هرکدام از این بخش ها اجزا مخصوص به خود را دارند که البته بعضی از این اجزا مانند فن به خاطر ایجاد جریان هوا ، در قسمت های مختلف می توانند وجود داشته باشند.

بخش دوم مربوط به دمپرهای هوا است که داخل روفتاپ پکیج قرار دارند. اسپلیپت ها عموما در کاربری های مسکونی استفاده می شوند و در آن ها کویل اواپراتور و فن را از کمپرسور و کندانسور جدا می کنند و این دو واحد را به ترتیب در داخل و بیرون ساختمان قرار می دهند. ᠎This post was ᠎do᠎ne ​with the help of G᠎SA  Con​tent Generator Demov᠎ersi on᠎!

فن زیلابگ اره ای

این هواکش زیلابگ دارای انواع مختلفی اعم از هواکش های سانتریفیوژ کوچک (سبک)، هواکش های سانتریفیوژ نیمه صنعتی و هواکش های سانتریفیوژ صنعتی هستند.

در انتخاب هواکش گلخانه و مرغداری باید مبنایی را در نظر گرفت که فن توانایی خارج کردن تمام هوای محیط را داشته باشد و بتواند دمای محیط را به میزان نرمال کاهش دهد.

فن اکسیال اروپایی

صدای ایجاد شده در این فنها دارای کمترین میزان صدا در میان محصولات رقیب هستند. شدت جریان هوا (Air flow) بر حسب متر مکعب بر ساعت، سطح صدا بر حسب db-A و اتصالات ورودی و خروجی به دستگاه بر حسب mm نیز به طور جامع آورده شده است که در هنگام خرید کندانسور می تواند به صورت اولیه راهنمای مناسبی باشد.

فن اکسیال زیلابگ آلمان

در جدول انتخاب کندانسور ، ۱۲FPI بیان کننده تعداد ۱۲ عدد فین در هر اینچ از طول لوله کویل است که ظرفیت هر مدل بر حسب KW و BTU/hr ارائه شده است.

کاتالوگ فن های زیلابگ

نحوه انتخاب یونیت هیتر از روی کاتالوگ آن بسیار راحت بوده و پارامترهای مهم آن در جداول بالا آورده شده است.

این مشخصات تنها اعدادی از پیش تدوین شده برای انتخاب اولیه دستگاه مورد نظر است و دستگاه مورد نیاز برای هر پروژه ، متناسب با نیازهای آن و به طور اختصاصی از نظر ظرفیت ، ابعاد ، طرح ظاهری ، آپشن های کنترلی و …

نمایندگی فن زیلابگ در تهران

همانطور که در جدول انتخاب کندانسور مشاهده می کنید، این اعداد برای سیال مبرد R22 که درون کویل ها جاری می شود، ارائه شده است.

خرید فن زیلابگ

در صورت تغییر نوع سیال ، طبیعی است که ضرایب تصحیحی به جداول افزوده می شود. در صورت تغییر نوع سیال جاری در لوله ها، طبق جدول زیر ضرایب تصحیحی به ظرفیت آن افزوده می شود.

سیستم پاشش آب: لوله های گالوانیزه و پلی اتیلن با نازل های سانتریفیوژ ضد رسوب و ضد زنگ با پودر كامل آب و تعمیر و نگهداری فوق العاده ساده و كم هزینه.

فن چیلر زیلابگ المان

دستگاه سردخانه زیر صفر را می توانید با توجه به بودجه و فضایی که در اختیار دارید در اندازه های مختلف به صورت سفارشی خریداری کنید.

هواکش سردخانه زیلابگ FTP 4E-500S از برند معروف و باکیفیت زیلابگ است. جنس این هواکش از فلز بوده و وزن آن 14 کیلوگرم است که نسبت به مصرف صنعتی بودنش بسیار سبک است.

فن اکسیال زیلابگ

فن: از نوع محوری كوپل مستقیم بدون نیاز به سیستم تسمه و پولی و با مصرف انرژی پایینتر با هجده ماه ضمانت شركتی موتوژن تبریز یا ژن ایران.

روفتاپ پکیج یکی از انواع سیستم تهویه مطبوع است که برای سرمایش و گرمایش منازل یا دفاتر یا سالن ها از آن استفاده می شود.

ما به عنوان شرکت سازنده کندانسور پوسته و لوله (آبی)، مدل های استاندارد آن را در ۲۳ مدل از HSE-2 تا HSE-500 ارائه داده ایم.

فن مکنده زیلابگ

طراحی و تولید کندانسینگ یونیت ها و پکیج یونیت ها در شرکت ما با کیفیت بالای مطابق با استاندارد و با هدف رسیدن به راندمان حداکثری انجام می شود.

ارزش فن کندانسور زیلابگ

کاتالوگ یونیت هیتر های ساخت شرکت ما به دو بخش کلی کاتالوگ یونیت هیتر آبگرم و بخار تقسیم می شود.

در محل کارخانه شرکت ما طراحی و تولید می شود. این دستگاه ها در ظرفیت های مختلف طراحی و تولید شده و قابلیت کار با انواع مبرد (مبرد R134a ، R407c ، R404a ، R22 و …) را دارند.

فن تونلی زیلابگ آلمان

این آگهی مربوط به استان سیستان و بلوچستان بوده و در دسته بندی (های) تاسیسات (پیمانکاری و تجهیزات)، سیستم تهویه و هواکش صنعتی، سردخانه ، یخچال و انواع سیستم های خنک کننده انتشار یافته است.

فن صنعتی زیلابگ

در پاسخ به سوال اواپراتور سردخانه چیست می توان گفت که هر سیستم سردسازی در سردخانه ، تونل انجماد و غیره از ۴ بخش اصلی شامل یونیت کندانسور و یونیت اواپراتور ، کمپرسور و شیر انبساط تشکیل می شود (به کل آنها در مجموع چیلر تراکمی گفته می شود) که در یک مدار بسته، ماده مبرد (یا محلول آب و گلیکول) بین این چهار بخش با لوله کشی به چرخش درآمده و عمل سردسازی هوای داخل سردخانه را انجام می دهد. Post was gener​ated with G SA Conte nt G en​erator DE MO.

در جدول دوم که در ادامه آن است، پارامترهای مهمی چون شدت جریان آب بر حسب گالن بر دقیقه gpm، افت فشار آب در آن بر حسب psi، وزن بر حسب lbs و فشار کاری درون لوله ها و پوسته آورده شده است.

فن اواپراتور زیلابگ

همچنین دقت کنید که به علت سطح صدای موتور با دور 2800 دور بر دقیقه، در زمان انتخاب هواکش آکسیال زیلابگ معمولا از موتور با دور 1500 و یا 900 دور بر دقیقه استفاده کنید.

در زمان انتخاب این محصولات بهتر است به نکاتی مانند: گارانتی، کیفیت قطعات، قدرت و تناسب محصول با کاربرد مورد نظر دقت کنید.

به همین دلیل اواپراتور این دستگاه از جنس مس ساخته شده که دارای المنت درجه ۱ بوده و امکان تولید برفک در آن صفر می باشد.

فن چیلر زیلابگ

این مدل ها تنها مدل های استاندارد از پیش تدوین شده برای انتخاب کندانسور به صورت اولیه از روی جدول هستند و مهندسان ما متناسب با نیاز هر پروژه ای، نقشه های ساخت و ویژگی های مورد نظر آن را تهیه و تعیین کرده و سپس آن را طراحی و تولید می کنند.

در جدول انتخاب کندانسور هوایی ، ابعاد و وزن آن نیز ارائه شده است. در مواقعی که فشار استاتیک سیستم خیلی کم (زیر 100 پاسکال) باشد بهترین گزینه، انتخاب هواکش آکسیال می باشد.

سرعت چرخش پروانه در این هواکش 63 سانت صنعتی 1400 دور در دقیقه میباشد. سطر سوم کاتالوگ یونیت هیتر بیانگر نرخ جریان هوای دمیده شده توسط فن از روی کویل ها است که بر حسب CFM یا همان فوت مکعب بر دقیقه بیان شده است.

سطر چهارم نرخ جریان آب عبوری از لوله یونیت هیتر است که بر حسب GPM یا همان گالن بر دقیقه است.

برای مثال می توان CFM را به متر مکعب بر ساعت تبدیل کرد. محصولی که در این قسمت میخواهیم به شما معرفی کنیم هواکش صنعتی 71 سانت قابدار زیلابگ 6D-710B است که دارای قطر پروانه 710 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن 15120 متر مکعب در ساعت است.

مزایای استفاده از بدنه گالوانیزه: برج كننده محصولی صنعتی است و می بایست برای سالهای سال با حداقل تعمیرات به كار خود ادامه دهد.

شایان ذکر است که صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق با تجربه ای نزدیک به ۳۰ سال به عنوان یکی از مجموعه های پرچمدار در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات سرمایشی در ایران می باشد که توانسته با الگوبرداری از نمونه های اروپایی و به کمک خط تولید بروز و تیم مهندسی خود محصولات درجه ۱ و پرکاربردی را تویلد و ارائه کند.

بخش اول مربوط به دریچه های ورودی و خروجی هوا می شود که بر روی بدنه پکیج تعبیه شده اند.

همانطور که در جدول مشخصات فنی یونیت هیتر مشاهده می کنید ظرفیت یونیت هیتر آبگرم از ۴۰۰۰۰ بی تی یو بر ساعت شروع و تا ۳۰۰۰۰۰ و ظرفیت نوع بخار از ۶۰۰۰۰ بی تی یو بر ساعت شروع و تا ۳۵۰۰۰۰ ادامه می یابد.

زمانی که کویل برفک میزند مدار فرمان کمپرسور را از مدار خارج کرده و با روشن کردن المنت ها فراید دیفراست اواپراتور شروع میشود .

، انتقال هوای آلوده ی کارگاه ها به خارج از محیط کارگاه، تهویه ی هوای مرغداری ها، تهویه ی هوای گلخانه، جابجایی گازهای شیمیایی و خورنده کاربرد دارد.

به دلیل این قدرت مکش ، ماندگاری آنها بیشتر از دستگاه های تهویه خانگی خواهد بود. این سیستم تهویه مطبوع متفاوت از سیستم اسپلیت عمل می کند.

این مدل از فن ها در 11 اندازه مختلف از سایز پروانه 20سانت تا 71 سانت و در 22 مدل متفاوت عرضه می شود محصولات زیلابگ طرح آکسیال دارای نشان استاندار ملی ایران و نشان CE اروپا می باشد.

اگرچه حجم این نوع فن ها معمولاً کمتر از فن های محوری است ، اما فشار بسیار بیشتر است. به دلیل همین قدرت مکشی، عمر طولانی تری نسبت به هواکش های خانگی خواهند داشت.

ولتاژ این هواکش صنعتی سه فاز 380 ولت، شدت جریان آن 1.54 A بوده و حداکثر توان آن 780 W است.

ولتاژ این هواکش صنعتی سه فاز 380 ولت، شدت جریان آن 1.45 آمپر و حداکثر توان آن 500w است. آن را با یک پارچه خشک کنید و مجددا دستگاه را راهاندازی کنید.

قبل از آشنایی با این ویژگی ها ، در صورتی که اطلاعات کافی در مورد ساختار و مزایای کندانسورهای هوایی (هوا خنک) را ندارید، می توانید متن کندانسور هوا خنک را مطالعه کنید.

قبل از آشنایی با این خصوصیات ، در صورتی که اطلاعات کافی در مورد ساختار و مزایای کندانسورهای آبی (آب خنک) را ندارید، می توانید متن کندانسور آبی را مطالعه کنید.

این دستگاهها جریان هوای ثابت و یکنواختی فراهم میکنند که میتواند این هوا را از گازهای معینی که به واسطه سایر فرآیندهای صنعتی ایجاد شدهاند، پاک سازی کرده و تجهیزات و هوا را خنک کنند تا این تجهیزات بتوانند با ظرفیت بهینه خود کار کنند.

هواي پاک در محیط هاي صنعتی بسیار اهمیت دارد، هم برای سلامتی خود شما، کارگران و هم سلامت دستگاه ها و تولیدات که انجام می دهید.

هر فن اهداف خاصی را در فضاهای تجاری و مسکونی انجام می دهد که برای تامین هوای با کیفیت بالا در سراسر یک منطقه بسیار مهم است.

گزینه های پرداخت بدون نقد ، صفحه های لمسی و گزینه های پرداخت فن کندانسور زیلابگ تلفن همراه همه در حال تبدیل شدن به بخشی از طراحی ماشین فروش هستند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.