فروش ویژه سردخانه ثابت و متحرک وکانکسی

در سوله ها و سردخانه ها برای جلو گیری از نفوذ آب و دما، احتیاج به شکل خاصی از ساندویچ پانل در سقف است که به این مدل ساندویچ پانل سقفی می گویند که در آن طراحی به گونه ای است که با همپوشانی مانع نفوذ آب می گردد و در ضخامت 4 تا 10 سانتی متری ساخته می شود.

فن سردخانه ای زیلابگ

ساندویچ پانل – کانکس – پنل سقفی – فروش انواع ورق- اتاق حمل بار- سرد خانه زیر صفر – سردخانه بالای صفر- اسکانیای ماموت – تریلی ماموت -کفی- کانتینر- اتاق های یخچالی – ماشین حمل بار- قیمت کانکس ساخت در محل – زمان افتتاحیه نمایشگاه ماموت تهران -ادرس غرفه ماموت در نمایشگاه تهران- نمایندگان برتر ماموت -نمایندگی مجاز ماموت در تهران – تلفن نمایندگی مجاز ماموت در قزوین – کارشناس فروش ساندویچ پانل – کارشناس فروش کانکس – کارشناس فروش ساختمان پیش ساخته – پلان کانکس نقشه سه بعدی – قیمت روز کانکس – قیمت روز پنل ساندویچ – لیست قیمت ساندویچ پانل – مشخصات فنی پنل سقفی – مشخصات پنل دیواری ماموت- پانل اکو چیست – ساندویچ پانل اقتصادی چیست ؟

توضیحات خریدار:احداث سردخانه با مشخصات: 1- سردخانه بالای صفر 2- سردخانه زیر صفر طبق مشخصات پیوستی ارسال پیش فاکتور همراه با مشخصات فنی الزامی است.

درب های تولید شده در شرکت فراسرد با توجه به موارد فوق و با استفاده از بهترین مواد و تجهیزات موجود ساخته شده و طی سالیان متمادی مورد استفاده قرار گرفته است.

فن سردخانه زیلابگ

کمپرسور های سردخانه ای انواع مختلفی دارند و در شرکت ها و کشور های مختلفی ساخته می شوند. شرکت سرما تکنیک ارائه خدمات مشاوره …

فن کندانسور سردخانه

در شرکت ما ، پروژه انبار سردخانه با هر سطح از پیچیدگی با توجه به مشخصات فنی فردی مشتری توسط متخصصان ذی صلاح انجام می شود.

فن سردخانه خارجی

که به انواع آن به همراه مشخصات فنی سرد خانه جسد می پردازیم. سردخانه جسد تک کابین بیشتر در روستاها و مناطق کم جمعیت مورد استفاده قرار می گیرد قدرت موتور این دستگاه نسبت به مدل های دیگر کم تر است و مشخصات فنی آن بدین صورت است.

فن سردخانه صنعتی

بدین ترتیب شما : 1- از میزان متراژ یکه لازمه این شغل میباشد ؛2- ازشرایط و ضوابط قانونی که مورد نظر اداره بهداشت و یا اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی و یا شهرداری و سایر ادارت در تاسیس , قیمت فن اواپراتور سردخانه واحد صنفی نیاز دارد ؛ مرتبط اکاهی خواهید یافت.

ای بدین معنا خواهد بود که اگر احتیاج به ساخت سردخانه ای کوچک داشته باشید، و یا اینکه سردخانه مورد نظر بزرگ باشد، دیگر هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نخواهد شد.

فن سردخانهای یا به عبارت دیگر هواکش سردخانهای، تجهیزاتی هستند که در سردخانه برای تسریع انتقال حرارت استفاده میشوند. یکی از مسائلی که پیش از احداث انبار سردخانه باید در نظر گرفته شود نزدیک بودن به زمین های مستعد کشاورزی و یا کارخانجات است که در کاهش هزینه های ججابجایی نقش بسزایی دارد وسبب می شود که قیمت تمام شده کالا به حد مطلوبی کاهش پیدا کند.

خرید فن سردخانه

دلیل استفاده از سردخانه تک کابین و دو کابین در روستاها این است که اکثر مناطق روستایی به راحتی به بیمارستان های بزرگ و آمبولانس دسترسی ندارند و اکثر این روستاها در شهرستان های کوچک هستند که آمبولانس آنها نیز مجهز به کابین سردخانه نمی باشد از این رو مجبورند در مراکز بهداشت 2 یا 3 کابین سردخانه قرار بدهند.

فن سردخانه ای

مشاوره در مورد فن آوری های مدرن برای انجماد و ذخیره سازی محصولات. 4- سیستم کنترل مدرن با استفاده از PLC-CONTROLLER : این سیستم ها از نیمه دهه 90 رایج گردید.

پیشنهاد میشود فرم زیر جهت برآورد دقیق هزینه ساخت سردخانه با دقت تکمیل شود. به منظور ساخت دیوار کارگاه، سوله و سردخانه هایی که وزن، انعطاف، استحکام و عایق بودن در آنها مهم باشد از ساندویچ پانل دیواری استفاده می گردد.

بعضی از سازندگان سردخانه برای ارزان تمام شدن قیمت نهایی، اقدام به نصب ساندویچ پانل دست دوم می کنند که علاوه بر مقرون به صرفه بودن آن معایب بسیاری را دارا می باشد.

اجزای تشکیل دهنده سردخانه شامل:فن های داخلی: فن های داخلی که در داخل سردخانه قرار دارند به گردش هوا کمک می کنند تا کنترل دما و پایداری کافی را افزایش دهند.واحد کنترل: واحد کنترل به شما این امکان را می دهد تا جو داخلی سردخانه خود را تنظیم و تنظیم کنید، از جمله دما، شرایط هشدار و در برخی موارد سطوح تهویه و رطوبت.دریچه هوای تازه: دریچه هوای تازه اجازه می دهد تا هوا از بیرون وارد شود و هر گونه گازی که از داخل ظرف وجود دارد، مانند گاز اتیلن در حال رسیدن میوه، خارج شود.اواپراتور واحد: رطوبت بیش از حد در یک سردخانه می تواند به محصولات آسیب برساند، فاسد شدن غذا را تسریع کند و بسته بندی را تجزیه کند و محتویات را آسیب پذیر کند. Th​is art᠎icle has  been g᠎en erat ed  by GSA C onte᠎nt Generat or D em​over᠎sion!

برای جلوگیری از فاسد شدن ماست هم باید آن را در دمای سرد نگهداری کنید. نیز مورد استفاده قرار می گیرند، چون اگر این محصولات در دمای محیط معمولی قرار بگیرند، باعث فاسد شدن و آسیب دیدن محصولات می شود، پس برای این که بتوانیم از اتفاق افتادی این موضوع جلوگیری کنیم، باید آن ها را منجمد کنیم.

فن سردخانه سه فاز

سعی ما بر تام شدن پروژه با کمترین قیمت است ولی کیفیت را فدای قیمت نمی کنیم ون در نهایت باعث زیان سرمایه گذار می گردد.

قیمت فن اواپراتور سردخانه

این پدیده را برفک زدن اواپراتور نامند. در این زمینه باید خاطر نشان نود که سردخانه صنعتی سیب، در ظرفیت های چند هزار تنی و به منظور برآورده ساختن نیاز باغداران و توزیع کنندگان و مردم طراحی و ساخته می شوند.

در طول فرایند طراحی ، گزینه های مختلفی برای تجهیزات تبرید به مشتری ارائه می شود ، راه حل هایی برای انتخاب تولید کنندگان مواد اولیه ساختمان و تجهیزات تکنولوژیکی پیشنهاد می شود.

باتوجه به اینکه سردخانه ها مشمول مواد فاسدشدنی هستند بنابراین در هنگام تولید آن باید به کلیه ی موارد بهداشتی دقت نمود به همین دلیل اغلب تولید کنندگان این محصول را قابل شستشو میسازند.

چلم و سردخانه را

ساندویچ پانلی که در سردخانه استفاده میشود بسته به میزان سرمای تولید شده دارای ضخمات مختلفی است و به طور معمول در سردخانه بالای صفر از ساندویچ پانل با ذخامت 10 سانتی متر و ساندویچ پانل سردخانه زیر صفر را تا ذخامت 15 سانتی متر می سازند.

قیمت فن سردخانه ای

به صورت معمول دو نوع درب لولایی و ریلی در سردخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. تا 5- درجه قابل تنطیم است و سردخانه هایی که برای نگهداری طولانی مدت اموات ساخته می شوند، معمولا تا 20- درجه سانتی گراد سرد می شوند.یکی از مهم ترین ویژگی های سردخانه مربوط به دمای آن ها می باشد،چون نگه داری در ﺳﺮﻣﺎ در اﺻﻞ ﮐﺎﻫﺶ درﺟﻪ ﺣـﺮارت‬ ‫ﻣﺤﺼﻮل در کم ترین زﻣﺎن ﻣﻤﮑﻦ و ﺛﺎﺑﺖ ﻧﮕﻪ داﺷﺘﻦ آن در درﺟﻪ ﺣﺮارت ﻫﺎی ﺗﻌﯿـﯿﻦ ﺷـﺪه ﺑـﺮای ﻣﺤﺼـﻮﻻت‬ ‫ﻣﺨﺘﻠﻒ اﺳﺖ.

شرح سردخانه های صنعتی: سردخانه های صنعتی ۲ مداره. طراحی مهمترین مرحله در ایجاد یک سردخانه است. دیدن جسد در رویا بیانگر جنبهای از خود فرد بوده که مرده است.

کمپرسور که معمولاً پیستونی است، ولی میتواند اسکرو یا اسکرال نیز باشد. همانطور که ذکر شد ساختار ساندویچ پانل یا پنل کامپوزیت آلمینیوم، از دو لایه فلزیی و یک لایه میانی عایق تشکیل شده است که لایه عایق عموما از جنس پلی اورتان، پلی استایرن، فوم اکس پی اس و پشم سنگ است.

ساندویچ پانل از نظر شرایط نصب به دو شکل ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی طراحی و تولید می گردد.

درسرد خانه به علت اهمیت رعایت نکات بهداشتی و همچنین احتیاج به عایق نمودن بهتر فضا از ساندویچ پانل پلی یورتان استفاده می شود.

لازم به ذکر است که در کاربرد های غیر سردخانه ای از ساندویچ پانل با ذخامت 2 و 4 سانتی متری استفاده می شود.

به دلیل استفاده گاها طولانی مدت از ساندویچ پانل ها و اسمبل مجدد آنها، از لحاظ ظاهری دارای شرایط مناسبی نمی باشند و به دلیل رشد باکتری در هسته میانی بیشتر ساندویچ پانل های دست دوم پیشنهاد ما این است تا حد ممکن از استفاده مجدد ساندویچ پانل (مخصوصا در شرایطی که قصد تغییر کاربری سردخانه وجود دارد) خودداری گردد.

پانل ها بسته به کارایی و ظرفیت سردخانه در ضخامت های 5 الی 25 سانتی متر در بازار موجود می باشد.

سردخانه بالای صفر و سردخانه زیر صفر محصولات متعلق به برند مطرح صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق می باشد. معمولا از سردخانه های صنعتی بالای صفر زمانی استفاده می شود که محصول را برای مدت کوتاهی در سردخانه نگه می دارند، لازم به ذکر است که از این نوع سردخانه بیشتر برای محصولات کشاورزی استفاده می کنند مثل میوه و سبزیجات ها که نباید برای مدت طولانی در سردخانه باشد چون کیفیت و تازگی خود را از دست می دهند.

کافی است با کارشناسان فروش تماس گرفته تا آن ها شما را راهنمایی کنند. قبل و بعد از هر بار استفاده از سردخانه جسد باید بدنه داخلی و بیرونی آن را کاملا شستشو داد تا از نفوذ و رشد میکروب ها درون سردخانه جلوگیری شود و یکیاز دلایل استفاده از ورق استیل۳۰۴ همین دست که بعد از شستشو آسیب نمیبیند و در مقابل پوسیدگی و رطوبت مقاوم است.

شایان ذکر است که بهره گیری از این نوع بدنه مطابق با استاندارد های جهانی می باشد که باعث ایجاد نهایت عایق بندی و ایزولاسیون در این محصول شده است.

این یکی از ویژگی های شاخت سردخانه جسد EIG می باشد. سردخانه ی جسد بااستفاده از برق کار می کند و گاز خنک کننده موجود باعث کاهش دما تا منفی۲۰ درجه سانتیگراد کار می کند.

به عبارت دیگر در این نوع از کندانسینگ یونیت، کندانسور به وسیله تبادل انرژی با آب خنک می شود. طرح تقریبی سردخانه با محل تقریبی تأسیسات سردخانه.

بر این اساس، نوع و مدل سردخانه، ابعاد و اندازه، تجهیزات و امکانات استفاده شده، تولیدکننده و سازنده، نوع کاربری، ظرفیت و گنجایش، ضریب ایمنی و اطمینان، عایق بندی مناسب، نوع و جنس متریال و سطح کیفی ساخت، از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت سردخانه سیب قلمداد می گردند.

نکته مهم در طراحی درب های سردخانه ای ابعاد آن می باشد. یکی از قسمت های مهم در بدنه سردخانه ها درب(دربچه) ورودی می باشد که می بایست از استحکام کافی جهت استفاده در دفعات بسیار بالا برخوردار بوده و همچنین با درزبندی مناسب از ورود هوای گرم به داخل مجموعه جلوگیری بعمل آورد.

علاوه بر سیستم خنک کننده ، می توانیم سیستم رطوبت سازی ، گرمایش از کف ، فیلتراسیون هوا و سایر سیستم های اضافی را برای افزایش ماندگاری و حفظ محصول باکیفیت ارائه دهیم.

عوامل خنک کننده شامل کمپرسور و لوازم تبرید است که با سیستم سردخانه یک واحد کامل را تشکیل می دهند .

کندانسورهای سردخانههای بالای صفر معمولاً از نوع هوا خنک میباشند. سردخانه صنعتی ثابت زیر صفر دمایی بین ۱۲- تا ۲۴- درجه است.

سردخانه ها از لحاظ دمای داخلی به دو صورت سردخانه زیر صفر و بالای صفر قابل تولید می باشند.و از نظر تعداد کابین به صورت زیر است.

این سردخانه ها مناسب نگهداری جسد از چند روز تا چندماه می باشد. با افزایش روز افزون کاربرد تبرید، ابعاد انتخابی انجمن فوق بصورت گروههای مختلفی که در جدول زیر گرد آوری شده تنظیم و در دسترسی عموم قرار گرفت.

اگربهطور متوسط در شرایط عادی ۲۰۰ متوفی در روز داشته باشیم و به طور متوسط برای خاکسپاری هر متوفی ۱۰۰ نفر وارد بهشتزهرا شوند، روزانه ۲۰ هزار نفر میشود.

چه محصولاتی در سالنها ذخیره می شوند. قبل از شروع کار طراحی ، ما انتخاب یک راه حل برنامه ریزی فضا را انجام می دهیم ، که در آن مشتری خود یک نقش فعال دارد.

قبل از تصمیمگیری نهایی برای احداث و ساخت یک سردخانه مناسب باید تمام هزینهها و برنامهریزیهای مالی آن را به طور کامل و دقیق مورد ارزیابی قرار داد.

شرایط اقلیمی ، میزان تابش نور آفتاب ، باز یا بسته بودن محیط ساخت سردخانه و … هنگام خرید این مدل سردخانه باید حتما به یک سری نکات توجه داشته باشید مانند نوع عایق بندی که حتما فوم تزریقی باشید یاجنس بدنه آن که از نوع استیل نگیر یا گالوانیزه ضخیم و ضدزنگ باشد.

درب ها باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که ورود و خروج اجناس از سردخانه به راحتی صورت پذیرد.

2. طراحی معماری، سازهای و تاسیساتی سردخانه. کمپانی EIG دارای سابقه چندین ساله در زمینه طراحی و تولید انواع محصولات جوجه کشی، گلخانه ای، مرغداری، لبنیاتی و محصولات گرمایشی و سرمایشی می باشد.

این محصول دارای انواع مختلفی هستند. فیلتر درایرهای دوجهته دارای شیر یکطرفه میباشند که به آنها اطمینان میدهد مبرد از تمام سطح فیلتر استفاده کند و مواد زاید در قسمت محیط فیلتر جمع شود.

اما در بعضی از موارد خاص ممکن است که سفارش دهنده رنگ دیگری برای پانل های خود، مطابق با نوع کاربری سردخانه در نظر گرفته باشد .

محاسبه صحیح جریان های گرما و انتخاب تجهیزات برودتی با ظرفیت مورد نیاز. با توجه به این که اکثر فن های کندانسور از نوع فن های مکنده هستند، لذا دمای ایجاد شده از روی کویل مکیده شده و از سطح کندانسور حذف می گردد.

اصلاً چندتا از خادم های حرم سنی اند. آیا سیستم های مرطوب سازی هوا مورد نیاز است؟ تعداد سالنهای دار و دمای هوا در آنها.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.