جوشکاری CO2 چیست؟

جوشکاری CO2 چیست؟
جوشکاری co2, جوشکاری co2 استیل, جوشکاری co2 آلومینیومی, جوشکاری آلومینیوم با co2, جوشکاری با گاز co2, ارزش جوشکاری co2, هزینه جوشکاری co2

واشرها و انتقال سلامت جریان الکتریسته اطمینان حاصل شود . نازل میگ ، گاز پخش کن و شعله پوش میگ نقش به سزایی در ادامه پوشش گاز حافظ و انتقال جریان الکتریسته به سیم جوش دستگاه تورچ دارا هستند و می بایست از حیث محکم بودن اتصالات و تمیز بودن شعله پوش از پاشش فلز چند نوبت در ادامه روز اطمینان حاصل کنیم. حیاتی ترین قطعه به جهت انتقال سیم جوش از وایرفیدر به نوک نازل فنر لاینر می باشد برخلاف نقش ریز و اندک دارای فنر جوشکاری در ادامه عملیات جوش مشکلات متعددی می تواند در ادامه لاینر به وجود آید و بهره وری را اندک نماید . پس از توافقات اضطراری در ادامه زمینه داده ها فنی، اطلاع و اجراء نکته ها بازرگانی جهت خرید کردن ایمن و مطمئن اضطراری است. همین قابلیت وجود دارااست که یک تورچ 400 آمپر میگ از یک کمپانی با یک کمپانی دیگر در ادامه وزن و میزان مختلف باشد به طور کلی تام سوله های تولید کننده ی تورچ توانمند نمیباشند که صد در ادامه صد گنجایش تورچ اسمی خویش را به فعالیت بگیرند پس اعتنا نمایید که کدام یک از برندها می تواند مراد ی شما را برآورده نماید . هزینه ای که به جهت تورچ مرغوب خیس پرداخت می شود با اندک خراب شدن آن و این طور میزان مرغوب بودن جوش و قوس در ادامه مدت دوران طولانی جبران می شود . Th is po᠎st was generat​ed ​with GSA C​onte nt G ener ator Demoversion.

ابتدا دوران خاموشی تورچ CO2 را آنالیز نمایید و آنگاه تورچ میگ مطلوب را تعیین نمایید . تعیین ناصحیح میزان فنر راهنما و ردوبدل غلط آن از عوارض مسدود شدن فنر راهنما هست . بعضا از ایجاد کننده گان همین تورچ همین نکته را گوشزد می نمایند که به جای تعمیر و عوض نمودن تمامی ی فنر و اختصاص دادن بیست دقیقه دوران به آن به اندازه هست صرفا نصیب فوقانی آن را ردوبدل بنمایید و فقط 2 دقیقه وقت صرف آن نمایید. هرچند خرید کردن تورچ میگ و اسباب مصرفی آن به میزان ی دستگاه جوش مالامال هزینه و گران نمیباشند البته خوبتر هست بدانید که همین قطعه ها بیشترین به کارگیری را در ادامه دوران فعالیت جوشکاری دارا هستند و به طور دایم در ادامه هم اکنون عوض و به فعالیت برده شدن میباشند که در ادامه مقدار میزان مرغوب بودن جوش و بهره بردن آن اثر گذار میباشند و این طور در ادامه مقدار کار جوشکار تاثیری مستقیم دارا هستند . به جهت مثال متاع یک کمپانی “الف” 400 آمپر هست که بضاعت جوشکاری در ادامه چرخه ی صد در ادامه صدی را دارااست البته متاع کمپانی “ب” ممکن هست در ادامه 60% چرخه ی کاری بضاعت جوشکاری 400 آمپر را دارا باشد .

کابل اقتدار مثال ای از میزان مرغوب بودن ذیل و بالای قطعات مصرفی تورچ هست . در ادامه تعیین تورچ میگ و اسباب مصرفی آن چه اشتباهی ممکن هست وجود داشته باشد ؟ GMAW دي اكسيد كربن از گازهاي ديگري كه در ادامه رویه قوس الكتريكي به کارگیری مي شوند، ارزانتر است. بزرگترين مزيت اين گاز همانطور كه گفته شد مناسب قيمت بودن آن است(1/0 بهاي آرگون) بر مغایر گازهاي اتمي، دي اكسيد كربن در ادامه محل قوس الكتريكي به اكسيژن و مونو اكسيد كربن تجزيه مي شود، هر چندین گازهاي مزبور سپس از خنك شدن به CO2 تبديل مي شوند. جريان بيشتري كه در ادامه موقع به کارگیری از CO2 مصرف مي شود (در حدود %25) منجر تلاطم بيشتر حوضچه مذاب شده و در ادامه نتيجه حباب هاي گازهاي موجود در ادامه درون جوش به مرحله فلز صعود كرده و قبل از انجماد از آن بیرون مي شوند، در ادامه نتيجه تخلخل جسم كمتر خواهد بود. در ادامه فرایند های گوناگون جوشکاری گازهای همچون آرگون ،هلیوم ،اکسی استیلن و دی اکسید کرین گزینه به کارگیری قرار می‌گیرد جوش CO2 بدلیل بهره گیری از گاز CO2 که به طبع ارزانتر و دسترس خیس هست همین ایام گزینه استقبال قرار گرفته است. به ابلاغ دیگر کمپانی تولید کننده همین متاع تام تمرکز خویش را به جهت بالا بردن یک نقطه قوت همین متاع قرار دیتا هست و به این ترتیب هست تورچ جوشکاری co2 جوش های گازی با کیفیتی را ارائه خواهند داد.

در ادامه همین فرایند کمترین مقدار سوختگی در ادامه کنار حوزه‌ جوش دیتا شده چشم می شود. همانطور که می دانید در ادامه تورچ جوشکاری co2 حوضچه های مذابی وجود دارااست به عوارض نگهداری امنیت حین فعالیت می بایست از آن ها به لطف مراقبت شود. مرحله انرژی قوس به وسیله فرکانس و عرصه نوسان پالس ها در دست گرفتن می شود و به وسیله تغییر و تحول همین دو پارامتر می اقتدار به یک میزان مرغوب بودن مطلوب به جهت انتقال اسپری به جهت جوشکاریمواد خیلی نخ نما و صفحه ای رسید. دستگاه جوش co2 در ادامه دو نوع کپسول دار و سوای کپسول وجود دارااست و به شکل تک فاز و سه فاز در ادامه بازار موجود است. همین فرآیند در ادامه راستایی تلاش محافظتی است. چنانچه چه به جهت خط مش اندازی همین سیستم نیاز به وایر فیدر منحصر دارید و هزینه اول بیشتری می بایست بپردازید. سیستم تغذیه سیم: در ادامه همین سیستم سیم جوش با یک شتاب اثبات به حوضچه تغذیه می شود. کاربرد: به جهت صنعت های گوناگون اعم از صنعت های پتروشیمی، صنعت های شیمیایی، خطوط لوله، صنعت های تغذیه ، دیگ بخار،اتومبیل سازی، صنعت های فضایی، فلزکاری، کارگاه سازی و غیره مطلوب می باشد. میزان مرغوب بودن همین نازل ها به نوع ای هست که می اقتدار با اقتدار گفت بیش از 2 یا این که 3 برابر نازل های دیگر کاربرد دارد. وجود وارد شدن مقاومت و حرارت از عوارض خراب شدن یا این که راحت شدن اتصالات می باشد و مرغوبیت قطعه ی فراهم شده و جوش آن کمتر می یابد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.