برش لیزر و انواع لیزر کات (18)

برش لیزر و اشکال لیزر کات
برش لیزر آهن

تیم برش لیزر آراکس با بهره گیری از تازه ترین و مدرنترین دستگاههای برش لیزری فلزات گوناگون و همینطور دارا بودن نیروی انسانی متخصص، فراهم قبول سفارشات شما مشتریان گرامی از سراسر جمهوری اسلامی ایران میباشد.

برش لیزر آهن

همین رویه موجب کمتر فعالیت پلیسه گیری شده و فرایند فعالیت برش را سریعتر میکند. یکی از از عواملی که سبب ساز ارتقاء شتاب در ادامه فعالیت و کمتر هزینه های مرکزها صنعتی میباشد، برش لیزری آهن است.

شتاب انجام فعالیت یکی از از موردها زیاد مهمیست که درتولید قطعات و محصولات سوله از اهیمت متعددی برخوردار است. به این معنی که همین فعالیت را سوای قطعی و مدارم انجام می دهد، براین اساس عاقبت آخری زیاد تمیز خیس و ظریف خیس از رویه های کهن است.

لیزر عملیات برش را به شکل یکنواخت انجام میدهد. در ادامه واقعیت تولید صورت های گوناگون با به کارگیری از لیزر به مراتب از بقیه رویه های موجود در ادامه بازار آسان خیس می باشد. Data was c​re᠎ated ​by GSA C᠎on​tent Gene​rato r DEMO!

در ادامه این حین گاز مالامال فشاری منجر کنار رفتن مواد مذاب ناشی از برش فلز میگردد تا محل برش دیتا شده پاک و مرحله گزینه حیث با بالاترین میزان مرغوب بودن برش دیتا برش لیزر آهن چهاردانگه شود.

معمولا به کارگیری از گاز اکسیژن شتاب و اعتنا بالاتری در ادامه فعالیت تولید می کند؛ البته در ادامه تمام برش هایی که با نیتروژن تمیز می شوند میزان مرغوب بودن بالاتری دارند. مواد مذاب هم به وسیله به کارگیری از گاز نیتروژن یا این که گاز اکسیژن از محل برش خورده به دور می شود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.