برش لیزر آلومینیوم با کیفیت بالا برش لیزر نیک مشرق نیوز (2)

برش لیزر آلومینیوم با میزان مرغوب بودن بالا : برش لیزر نیک – مشرق نیوز
برش لیزر آلومینیوم تهران, برش لیزر آلومینیوم تهران, برش لیزر آلومینیوم پامنار, برش لیزری پروفیل آلومینیوم, ارزش برش لیزری آلومینیوم, برش آلومینیوم با لیزر, سرویس ها برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم, ارزش برش لیزر آلومینیوم, برش لیزر ورق آلومینیوم

براین اساس گونه و فشار گاز برش در ادامه دستیابی به برش عالی انتخاب کننده است. زمان برش قطعات تزئینی یا این که رخنه های نافذ در ادامه مواد ضخیم، دستیابی به یک میزان مرغوب بودن برش عالی در ادامه شکل به کارگیری از وضعیت پیوسته سخت خواهد بود.

دستگاه برش لیزر آلومینیوم همانطور که ار نامش هم پیداست از لیزر به جهت برش آلومینیوم بهره می برد و این مسئله منجر میگردد تا مزیت های متعددی به زمان برش لیزر …

ارزانترین ارزش برش لیزر آهن ، استنلس استیل ، استیل ، مس ، آلومینیوم ، نقره ، به ملازم بالاترین …

 Data has been g ener at᠎ed  with t he he lp  of GSA  C on᠎tent G​ener​ator DEMO᠎!

مواد دیگری که می توان بر روی آن ها برش لیزر انجام اعطا کرد شامل چوب، پلاستیک، شیشه و سرامیک است. مزیت به کارگیری از گاز اکسیژن در ادامه آزاد نمودن انرژی و اندک نمودن گیرایی سطحی است، که تولیدکننده را توانمند می سازد شتاب برش را تا حد قابل قبولی بالا ببرد.

همین مسافت زیاد حیاتی است، چون انتخاب کننده نقطه کانونی نسبت به مرحله برگه است. به عبارتی طور که در ادامه نخست هم به آن اشاره شد، آلومینیوم یک فلز درخشان و اما سبک است، که با همین خصوصیت ها موقعیت برش را به جهت صنعت های برشکاری قدری سخت خیس می کند، در ادامه نخست تیم های صنعتی به جهت برش لیزر آلومینیوم از گاز اکسیژن O2 به کارگیری می کردند که اعتنا در ادامه برشکاری را کمتر می داد، و میزان مرغوب بودن اجرای کار، ذیل خیس از حد معمول بود.

با همین رویه می اقتدار فولادهای آلیاژی کربن – منگنز با ضخامت 20 میلی متر، آلومینیوم تا ضخامت 10 میلی متر، مواد فلزی غیر آهنی ، مواد ترموپلاستیک و محدوده وسیعی از مواد غیر فلزی را برش داد.

ماده شالوده لیزر CO2 گاز کربن دی اکسید هست و دانسیته مولکول ها در ادامه آن کاهش هست البته ماده شالوده لیزر Nd:YAG جامد هست و تمرکز ملکولی در ادامه آن عمده است.

همینطور تجهیزات موراستفاده به جهت برش لیزر فایبر همین فلزات هم زیاد گران و هزینه بر هستند. مواد دیگری که به وسیله همین دستگاه جوش دیتا می شود غیر فلزات هستند.

چنانچه تابش باریکه لیزر طوری باشد که دمای ماده به نقطه جوش خویش برسد، آن گاه مقادیری از مواد بر روی مرحله ممکن هست تبخیر شود.

اما چنانچه فردی، تجربه و مهارت به اندازه در ادامه به کارگیری از دستگاه لیزر را داشته باشد، می تواند با به کارگیری از تنظیمات ظریف و تهیه و در دست گرفتن سرعت، فشار گاز و تمرکز لیزر به لطف از عهده برش آلومینیوم بر آید.

به جهت دسترسی برگزیدگان شرکتی که سرویس ها برش لیزر آلومینیوم را ارائه میکند، ادامهی همین مطلب را از دست ندهید! بهترین مد، وضعیت گوسی هست که پرتو در ادامه روزگار عرضی مهم یک توزیع نرمال خواهد بود.

در ادامه همین رویه گرمای محل ورود به فلز شالوده ذیل هست و در ادامه عاقبت تغییرات اندک خواهد بود. گسترش دادن لیزرها با اقتدار فراتر سوای فدا نمودن میزان مرغوب بودن پرتو، یک هدف حیاتی در ادامه قبلی بود.

از حیاتی ترین مواقعی که در ادامه برش لیزر آلومینیوم می بایست به آن اعتنا کرد ، همین هست که مرحله فعالیت می بایست صاف و سوای برآمدگی و فرورفتگی باشد تا بتوان برش ها را به شکل باکیفیت تولید نموده و شتاب در ادامه برش لیزر آلومینیوم یکی از از نکته ها مهمی هست که می بایست به آن اعتنا شود و در ادامه واقع به برهان انعطاف بالای همین فلز، برش ها می بایست در ادامه کوتاه ترین دوران ممکن انجام گیرد.

اما شایان ذکر هست که شرکتهایی از به کارگیری برش لیزری در ادامه آلومینیوم به کارگیری نمی نمایند زیرا همین فلز لیزر را منعکس می کرده و منجر زخم دستگاه می‌شد اما تکنولوژی تازه با بکار بردن سنسورهای منحصر همین نقص‌ را مرتفع کرده و امروزه حتی فلز استیل هم با لیزر به راحتی قابل برش است.

به جهت این که فرایند برش آلومینیوم به صدق شکل گیرد، نیاز هست اپراتوری که همین فعالیت را انجام می دهند، با شتاب و فشار در دست گرفتن شده، همین فرایند را انجام دهند تا قطعات به بهترین صورت برش دیتا شوند و مرحله صیقلی که از تولید برش آلومینیوم حاصل می گردد، بتواند نقش خویش را در ادامه نگهداری ظاهری قطعات و محصولات به اکران بگذارد.

البته برش لیزر آلومینیوم در ادامه کوتاه ترین دوران و با میزان مرغوب بودن بالا هم می تواند شکل گیرد که می بایست موقعیت آن هم آماده باشد.

همینطور نیتروژن به شکل فزاینده ای به جهت قطعاتی به فعالیت می رود که پوشش دهی پودری شده اند. همانطور که گفته شد عمده موادی که امروزه در ادامه صنعت های به کارگیری می شود جزء متریال قابل جوشکاری با دستگاه جوش لیزر هستند.

لیزر CO2 در ادامه مقایسه با لیزر Nd:YAG به جهت ایجاد اقتدار مشخص، فضای زیاد بیشتری را اشغال می کند. در ادامه شتاب های بالا اقتدار لیزر بیشتری به کارگیری می شود تا ماده را در ادامه جلوی برش ذوب یا این که بخار نماید و انتقال حرارت مقداری هم به ماده شالوده دارد.

شدت بالا منجر خواهد شد تا ماده به شتاب گرم و در ادامه عاقبت دوران مقداری به جهت گرم شدن و پخش شدن گرما به اطراف در ادامه دسترس باشد.

لیزر Nd:YAG هم از همین قاعده مستثنی نبوده و بازدهی زیاد مقداری دارااست البته لیزر CO2 به نسبت آن بازدهی زیاد بالایی دارد.

در ادامه سال های آخر به کارگیری از برشکاری ورق با لیزر به شکل چشمگیری ارتقاء پیدا کرده است. پرتوی Nd:YAG را می اقتدار با به کارگیری از سوئیچ هایی فی مابین چندین ایستگاه به شکل متناوب و یا این که به طور همزمان به کارگیری کرد.

همین فعالیت سبب ساز میگردد تا بتوان قطعاتی با نازکی بالا و در ادامه سایز های کوچکتر ایجاد کرد. در ادامه واقعیت با به کارگیری از فقط یک مبداء ایجاد لیزر، می اقتدار بر بر روی چندین ایستگاه کاری پرتو را اخذ کرد.

دیجی آلوم به شما اطمینان می دهد که بالاترین میزان مرغوب بودن کاری را با کمترین ارزش به جهت شما در ادامه حیث خواهد گرفت.

شدت اشعه لیزر برابر هست با اقتدار آن تقسیم بر سطحی که اقتدار بر آن متمرکز شده است. تازه ترین کاربر خانواده لیزر، لیزر فیبری هست که می تواند میزان مرغوب بودن اشعه، اقتدار لیزر و شدت اشعه لطف آماده نماید و به حیث می برسد مهم کاربرد وسیعی در ادامه دیده انداز آتی برش لیزری باشد.

به ویژه در ادامه مواقعی که نسبت به پرتوی CO2 بازتابش زیاد بالایی نشان می دهند. علت همین دستور وضعیت ماده شالوده در ادامه همین دو لیزر است.

موج پیوسته به همین مضمون‌ هست که خروجی انرژی لیزر سوای وقفه و اثبات است. در ادامه برش لیزر آلومینیوم، مرحله فعالیت می بایست تماما صاف و سوای هیچگونه برآمدگی و یا این که تو رفتگی باشد؛ همین مسئله به مرتبه های فشار، اشعه و …

البته به عوارض ایمنی به کارگیری از دستگاه برش لیزر فیبر cnc را به جهت حکاکی چوب های روغنی پیشنهاد نمی کنیم، چون ممکن هست نشانه ها ضعیفی تولید نماید و حتی خطرات جدی آتش سوزی تولید کند.

به کارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته نقش مهمی در ادامه برش های لیزری دارااست و تیم آراکس لیزر با به فعالیت گیری دستگاه های سوئیسی BYSTRONIC که از برگزیدگان برندهای ایجاد کننده دستگاه CNC در ادامه اروپا می باشد سرویس ها برش لیزر ورق آلومینیوم را انجام می دهد.

برش لیزری، تعیین قابل قبولی به جهت برش آلومینیوم هست و نسبت به برش با قوس الکتریکی ارجحیت دارااست چون با فلز اکسید نمی شود.

از آن جایی که گازهای خنثی با ماده ذوب شده واکنش نمی دهند و حرارت مازاد ایجاد نمی شود، به جهت قطعه فعالیت با ضخامت شبیه معمولاً اقتدار لیزر، زیاد فراتر از وضعیت برش با گاز کمکی اکسیژن است.

بسته به گونه فلزی که برشکاری می شود گونه گاز برش لیزر مختلف هست که در ادامه همین نوشته به آن خوا‌هیم پرداخت.

لیزر به جهت گرم نمودن اول فولاد هست و ادامه واکنش به اکسیژن نیاز دارد. برش ترکیبی لیزر – اکسیژن شامل واکنش گرمازا هست که در ادامه آن فولاد به وسیله لیزر تا دمای احتراق گرم می شود و یک نازل گاز، اکسیژن را به محل فلز مذاب می رساند و احتراق را ساماندهی می کند.

براین اساس پرتوی Nd:YAG با اعتنا به خاصیت گفته شده همین امکان را دارااست که به سادگی بر بر روی ربات ها گزینه به کارگیری قرار بگیرد.

در ادامه ادامه توضیحی در ادامه گزینه برخی از پارامترهایی که مهمتر میباشند ارائه می شود. امروزه دستگاه برش لیزر در ادامه صنعت های گوناگون کاربرد دارااست و گزینه استقبال قرار گرفته است.

منعکس شدن لیزر سرویس ها اشکال برش لیزر آلومینیوم ، گالوانیزه، فایبر،ورق فلزی، لوله کار دارد. دستگاه برش لیزر آلومینیوم یکی از از دستگاه هایی می باشد که می توان آن را تحولی وسیع در ادامه حوزه برش آلومینیوم و همینطور برش فلزات دانست .

همانگونه که میدانید در ادامه هر صنایعی گونه دستگاه لیزر مختلف هست به تیتر نمونه در ادامه صنعت های گوناگون نظیر چرم کیف و کفش و چوب اقتدار حکاکی مختلف می باشد.

در ادامه ذیل مقایسه ای کوتاه فی مابین همین دو گونه لیزر انجام شده است. به همین ترتیب که به زمان رجوع و برگشت لیزر به دستگاه، دستگاه خاموش می گردد و به همین وسیله کسی که فعالیت برش لیزرآلومینیوم را انجام می دهد، قبل از شفاف شدن دستگاه می تواند به جهت برطرف کردن نقص‌ تنظیمات را به جهت آغاز دوباره برشکاری تغییر و تحول دهد.

واکنش های گرمازا برهان ارتقاء امکان رخنه زمان به کارگیری از گاز اکسیژن به تیتر گاز کمکی در ادامه برش کالا های با ضریب بازتابش بالا و ضخیم است.

با به کارگیری از برش لیزر اکسیژن می اقتدار ضخامت برش را تا 100 میلی متر ارتقاء اعطا کرد در ادامه صورتی که رویه های برش پلاسمای با اقتدار بالا تا ضخامت 75 میلی متر را برش می دهند.  A rt icle has been created by GSA Content​ Generat​or Demov er si᠎on.

از طرفی واکنش فی مابین اکسیژن و ماده، انرژی مازاد جهت حرارت ایجاد می نماید که منجر حمایت از فرآیند برش می شود.

بیشترین شتاب برشی در ادامه سطح های بالای اقتدار در ادامه وضعیت فرآیند CW قابل حصول است. خوبتر هست به جهت آغاز فعالیت با کمترین سرعتی که فرآیند برش پشتیبانی می نماید آغاز نمایید.

در ادامه عاقبت خوبتر هست تا صبت سفارشات مربوط به برش لیزر آلومینیوم و برش ورق آلومینیوم در ادامه مجموعههای تخصصی با نیروهای کارشناس و دستگاههای به روز شکل پذیرد.

ارتفاع موج پرتوی Nd:YAG 1.06 میکرومتر به این معنی که یک دهم ارتفاع موج پرتوی CO2 (1.06 میکرومتر) هست و این خواص منجر می شود پرتوی Nd:YAG در ادامه اکثری از مواد فلزی خوبتر جذب شود.

یکی از از مزایای برش لیزر فولاد، شتاب و اعتنا زیاد بالای آن است؛ در ادامه اکثری از صنعت های نیاز هست تا از صفحه های فولادی با بعدها ظریف و مطلوب به کارگیری نمایند و به این مراد انجام برشکاری با لیزر می تواند همین نیاز را برآورده سازد.

مطلوب ترین اقتدار های دستگاه برش لیزر به جهت برش لیزر همین جور از فلزات دستگاههای 1 تا 2 کیلووات می باشند.

برشکاری آلومینیوم با دستگاه لیزر تنوع و مزایا و اما مشکلات یگانه خویش را دارد. آلومینیوم را صحیح ببندید تا مقدار پرتی فعالیت کاهش شود.

برش پلاسما ورق را با اعتنا 2 تا 3 میلی متر در ادامه 10 متر برش می دهد. بهبود اعتنا ، چهارگوش ماندن حاشیه ها و وسایل در دست گرفتن گرمای محل ورود منجر شده که همین رویه جایگزین رویه های دیگر نظیر برش پلاسما و برش اکسیژن شود.

مزیت دیگر برش لیزر نسبت به رویه مکانیکی , فعالیت راحتر با آن می باشد و پس از برش ، حاشیه ها را خراب نکرده و علاوه بر برش مستقیم , می تواند همین فعالیت را به شکل منحنی هم انجام دهد .

در ادامه وضعیت پیوسته، پرتوی لیزر به شکل مداوم بر بر روی مرحله تابانده می شود. در ادامه کل، نقطه کانونی می بایست به شکل ظریف با مراجعه به مرحله قطعه فعالیت حالت دهی شود و همین حالت می بایست در ادامه طی عملیات نگهداری شود.

با همین هم اکنون کماکان فراوانی لیزرهای CO2 و Nd:YAG عمده است. عموم لیزرهای Nd:YAG از گونه پالسی است. در ادامه برش فولادهای مالامال آلیاژ عمده از نیتروژن به کارگیری می شود.

همین دستگاه ها امکان برش اشکال فلزات از گزاره استیل ضد زنگ، آلیاژ فولاد، آلومینیوم، طلا و نقره را دار هستند.

اکسیژن هرچند مرحله برش را با لایه اکسیدی می پوشاند، در ادامه فولادهای کربنی و فولادهای اندک آلیاژ عملکرد برش لطف می دهد.

به تبع همین مسئله برش آن هم با برخورد بزرگ در ادامه همین صنعت های روبروست و از نیازهای شالوده در ادامه هر یک از همین موردها محسوب میشود.

چنانچه قصد دارید قطعات فولادی خویش از گزاره برش ورق فولادی ، برش قوطی و پروفیل ، برش میلگرد را با میزان مرغوب بودن بالا و پایانی تکنولوژی برش دهید، کالاهای خویش را به ما‌درها بسپارید. This a rt​icle was wri​tt en with GSA​ C onte᠎nt Gener ator Dem ov ersion.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.