برشکاری ورق فولادی و انواع روشهای آن

برشکاری ورق فولادی و اشکال روشهای آن
برش لیزر آهن

برش لیزر برنج در ادامه صنعت های کاربرد زیاد متعددی دارااست و امروزه صنعت های گوناگون زیاد متعددی وجود دارا هستند که به جهت ایجاد محصولات خویش بیشترین بهره را از همین دستگاههای لیزری و از همین رویه برش میبرند. This art​icle was do᠎ne by GSA Con tent Gen erator Dem᠎ov​ersi᠎on !

برش لیزر آهن

عامل ها متعددی وجود دارا هستند که منجر می‌شوند تا شتاب برش لیزر برنج ارتقاء یابد. البته برش لیزر برنج از ضایع شدن ورقهای برنجی تا حد متعددی خودداری به فعالیت آورده هست و برشی زیاد ظریف را تولید میکند.

در ادامه قبلی که فقط از روشهای سنتی به جهت برش به کارگیری می‌شد شاهد از فی مابین رفتن و ضایع شدن ورقهای برنجی بودیم که هزینههای متعددی را به جهت صنعت های تولید میکرد. Po st has been g en​er at ed ​with the he lp of G SA Con tent G en᠎erat​or  D emov​ersion.

لیزر سی او دو یا این که co2: همین گونه هم به جهت برشکاری و حکاکی صنعتی بر بروی فلزات نظیر فولاد و آلومینیوم و…

در ادامه رویه برش لیزر هیچگونه سوختگی بر بر روی مرحله فعالیت بازدید نمی شود. 2)اگر ضخامت ورق از 3 میلیمتر کاهش باشد، مناسبترین رویه برش به کارگیری از لیزر و پلاسما است.

رجوع و برگشت دستگاه لیزر به رفرنس کلیدی دستگاه هم دقتی کاهش از ۱۰ میکرون را حاصل مینماید. از مزیتهایی که با برش لیزر برنج و کاربردهای آن تولید شده هست می بایست به شتاب بالای برش اشاره نمود.

برش لیزر برنج و کاربردهای آن منجر شده تا اولیه از هر چیز میزان مرغوب بودن برش تا حد متعددی ارتقاء یابد.

البته چطور برش لیزری برنج می تواند شتاب برش را تا حد متعددی ارتقاء دهد؟ از گزاره فلزات گران بهایی که همین ایام با دستگاههای لیزری برش دیتا میگردد فلز برنج میباشد.

با رویه برش لیزری قابلیت برش فلزات گران ارزش به لطف میسر شده است. همین رویه با اعتنا به همین که مزایای بیشماری دارااست نسبت به دیگر روشهای برش آهن محبوبتر اینجا به حیث میرسد.

به جهت قیچیهای دستی ضخامتی در ادامه حدود ۱/۵ میلیمتر، قیچیهای گردبر ضخامتی در ادامه حدود ۶ میلیمتر و قیچیهای اهرمی ضخامتی در ادامه حدود ۵ میلیمتر را می توان در ادامه حیث گرفت.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.